Inteligentní elektroinstalace

V dnešní době, kdy se téma chytrých domů a inteligentního bydlení skloňuje ve všech pádech, začíná stále více lidí uvažovat o tom, jestli by si i ten jejich dům nějakou inteligenci nezasloužil. Inteligentní elektroinstalace je základ moderního, úsporného a bezpečného bydlení - řekněte domu, co má dělat a on to udělá za Vás.

Inteligentní dům

K rozvoji chytrých domů přispěl zejména rozvoj nových technologií, a to jak v oblasti ovládacích prvků jako jsou tablety nebo mobilní telefony s všudypřítomným připojením k internetu, tak i komponent, ze kterých se skládají vlastní prvky řešení chytrého domu. Dalším silným faktorem, který podpořil rozvoj chytrého bydlení, jsou pak stále zvyšující se ceny energií a s tím související požadavky na jejich úspory. Vliv měla i určitá změna životního stylu a větší požadavky na komfort bydlení, kdy se lidé chtějí věnovat jiným věcem než správě a údržbě svého domu.

Moderní úsporné bydlení

Inteligentní elektroinstalace umožňuje provázáním jednotlivých modulů nastavit ovládání energií, bezpečnosti proti nezvaným hostům, zabezpečení před případnými pohromami zevnitř a reagovat na běžné i nestandardní situace. Nastavte si domácnost a o chod se již nestarejte.
Systémy, které preferujeme: KNX, LOXONE, INELS, SCHRACK